Умови Дропшиппінг для оптової торгівлі дитячими іграшками в Києві і Україні.

Процес початку співпраці для Дропшиппінг по дитячим іграшкам в Україні дуже простий і не займе більше 5 хвилин.

Для початку співпраці досить просто пройти Реєстрацію на сайті.

Після цієї простої процедури, протягом дня з Вами зв'яжеться менеджер для надання доступу. Він Вам може розповісти особливості Дропшиппінгу по дитячим іграшкам в Україні, поділиться досвідом оптової торгівлі в нашій сфері, завжди з задоволенням відповість на всі Ваші запитання, у менеджера Ви можете уточнювати актуальність наявності, оформляти замовлення на самовивіз і доставку, проводити консультації з функцій товару і багато іншого.

Як же відбуваються продажі по системі дропшіппінг дитячої іграшки в Україні?

1. Ви отримуєте замовлення від Вашого клієнта.
2. І тут отримуєте всі переваги Дропшиппінг: підтвердивши актуальність наявності, Ви можете оформити замовлення. Час резерву 1 день.
3. Логістику розглянемо детальніше:
• Ваш Самовивіз: Ви можете зробити самовивіз за адресою: м Київ, вул. Пожарського 2.

• Кур'єрська доставка по Києву: Ви можете оформити замовлення до 15:00 поточного дня, і ми доставимо його клієнту на наступний день. Ваш клієнт може розрахуватися з кур'єром. Вартість доставки 75 гривень. У разі повернення або відмови від товару (передумали, немає на місці, не беруть телефон і т.д.), витрати з логістики лягають на Вас.

• Відправлення Укр Поштою: Ви можете зробити замовлення до 12:00 поточного дня, замовлення ми відправляємо в той же день. Відправлення може бути тільки по передоплаті. У разі повернення або відмови від товару, витрати з логістики лягають на Вас.
• Відправка Новою Поштою: Ви можете зробити замовлення до 16:00 поточного дня, замовлення ми відправляємо в той же день. Відправлення може бути по передоплаті, і з післяплатою. В разі повернення або відмови від товару, витрати з логістики лягають на Вас.
Це основні умови роботи надійного постачальника по системі dropshipping в Україні.

А як ведуться взаєморозрахунки в Дропшиппінг між постачальником і Вами?

Ваш баланс Вам завжди доступний в особистому кабінеті. Для оплати замовлень необхідно використовувати свій баланс. Мінімальна сума поповнення балансу 1000 грн. Так само при накопиченні суми «Підсумок» від 1000 грн за Вашим запитом можливе переведення коштів на ваш Розрахунковий рахунок протягом 5-ти робочих днів.

А які гарантії на дитячі іграшки по Дропшиппінг?

На іграшки поширюється гарантія на 2 тижні, що покриває випадки заводського браку.

Після звернення у нас є 2 тижні на усунення проблеми (якщо це дійсно заводський брак, а не механічне пошкодження). У разі повернення або обміну, товарна упаковка повинна бути належної якості та виду. Ми дотримуємося, і для Дропшиппінг, всіх пунктів Закону про захист прав споживачів. За логістику іграшки ми фінансової відповідальності не несемо.

А якщо дропшіппінг ...

А якщо у Вас залишилися питання, наші дбайливі менеджери завжди готові Вас вислухати і оперативно допомогти. ;)


Також більш докладно описано в Умовах співпраці Тут