Почати з нами співпрацювати за оптовими закупівлями іграшок дуже просто.

Наш сайт створювався спеціально для Вас, ми завжди стежимо за трендом і підтримуємо в наявності найбільш затребувані іграшки, на сайті завжди актуальна наявність і він дуже простий у використанні.


Прийом замовлення за оптовими цінами відбувається дуже просто.

При дотриманні двох умов одночасно: кількість і сума замовлення. Після оформлення замовлення наші менеджери в короткий термін зв'яжуться з Вами для підтвердження замовлення. Ми завжди раді відповісти  на Ваші питання  і Ви завжди можете отримати всю необхідну інформацію та проконсультуватися з нашими фахівцями.

Які ж умови оптового замовлення?

Прийом замовлення на поставку товару відбувається при дотриманні двох умов одночасно. А саме: мінімальна сума замовлення і проходження реєстрації шляхом надання необхідної інформації.
Також діє накопичувальна система знижок.

-Мінімальна сума замовлення на 3 000 грн. і 10 одиниць товару.
-Якщо замовлення від 3 000 грн. і 10 одиниць товару -  тоді надамо безкоштовну доставку по Україні на відділення перевізника.

А що якщо мене цікавлять позиції, які не представлені у Вас в асортименті?

Це не проблема! Ми також працюємо з нестандартними замовленнями. У разі, якщо у Вас вже є перелік товару, який необхідний для поставки, але не збігається з асортиментом сайту, ми можемо створити індивідуальну пропозицію і поставити необхідний Вам товар або запропонувати аналоги.

Мінімальна сума нестандартного замовлення 20 000грн. (Ціноутворення індивідуальне)

А що з логістикою?

Якщо замовлення оформлене з асортименту, представленого на сайті, то ми в цей же день можемо відправити Ваше замовлення Новою поштою або Ви можете забрати самовивозом. Так само можлива доставка по Києву на наступний робочий день.

А що з оплатою?

Форма оплати за замовлення: готівковий або безготівковий розрахунок.

А які гарантії на товар?

На товар поширюється гарантія протягом 2 тижнів, що покриває випадки заводського браку. Після звернення у нас є 2 тижні на усунення проблеми (якщо це дійсно заводський брак, а не механічне пошкодження). У разі повернення або обміну, товарна упаковка має бути належної якості. Ми дотримуємося всіх пунктів Закону про захист прав споживачів. За логістику товару ми фінансової відповідальності не несемо.

А чи можна...

А якщо у Вас залишилися питання, пропозиції, побажання, тоді зв'яжіться з нами. Наші дбайливі менеджери завжди готові Вас вислухати і оперативно допомогти. ;)


Також більш докладно описано в Умовах співпраціТут